www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 938468
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Autóipari, magyarországi K+F Központtal rendelkező multinacionális Partnercégünknek

Az alábbi pozícióba keresünk számukra SZABÁLYOZÁSTECHNIKAI MÉRNÖK szakembert.

Feladatok:

  • Kormányzási érzetet biztosító függvények és szabályzók fejlesztése, behangolása, a megvalósítás validálása
  • Járműdinamikai modellek és mérések fejlesztése és kiértékelése
  • Funkciókkal kapcsolatos kérdések analízise
  • A kormányrendszer stabilitásának és robusztusságának vizsgálata
  • Rendszer és szabályozáselméleti kérdésekben a projektek támogatása

Elvárások:

  • Villamos/gépész/informatikus mérnök/fizikus Msc. végzettség
  • Alapos szabályozáselméleti tudás
  • Járműdinamikai ismeretek
  • Legalább középfokú angolnyelv-tudás

Személyiség:

rugalmas,csapatjátékos, innovatív szemléletű, utazási hajlandósággal rendelkező jelentkezőket várunk!

Kezdés: amint lehetséges
Fizetés: versenyképes juttatási csomag és magas alapbér
Foglalkoztatás jellege: heti 40 órás, alkalmazotti munkaviszony
Munkavégzés helye: Budapest

Küldje el angol nyelvű önéletrajzát vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Márton Orsolya, E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió