www.cvonline.hu

Szabályozási szakértő - Alsónémedi

  • A hirdetés 329 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

szabályozási szakértő

munkakörbe

Feladatok:

  • Közreműködés a szabályozási rend kialakításában és karbantartásában
  • Üzleti területek szabályozási munkájának támogatása
  • Szabályzatok integritásának biztosítása
  • Szükség esetén a Szövetkezet képviselete külső partnerek felé

Elvárások a pályázóval szemben:

  • felsőfokú iskolai végzettség
  • legalább 5 év gazdasági-, pénzügyi vagy jogi területen szerzett tapasztalat
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • jogi affinitás
  • irodai számítógépes szoftverek ismerete (MS Office)
  • rendszerben való gondolkodásmód

Előnyök:

  • pénzügyi szektorban szerzett gyakorlat
  • szabályozási területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levél elküldésével az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba kérjük feltüntetni: „szabályozási szakértő

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Jog / Jogi tanácsadás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő