www.cvonline.hu

Szabályozási és szolgáltatás-kontrolling koordinátor

  • A hirdetés 1374 napja lejárt

A VPE Kft. budapesti munkavégzéssel

munkakörbe keres munkatársat 2014. február 01-jei kezdéssel, határozatlan időre.

Feladatok:

  • a Hálózati Üzletszabályzattal (HÜSZ-szel) kapcsolatos folyamatok koordinálása:
    • jogszabályváltozások követése, szükség esetén a HÜSZ módosításának kezdeményezése, észrevételek tétele;
    • a HÜSZ-szel kapcsolatban felmerülő értelmezési problémák feloldásában való közreműködés;
    • nemzetközi összehasonlítások végzése;
    • részvétel a HÜSZ elkészítésében, módosításában, véglegesítésében, közzétételében;
    • HÜSZ módosításokhoz kapcsolódó területek azonosítása, összefüggések felismerése, kapcsolódások elemzése
    • a HÜSZ, a díjképzés és a Teljesítményösztönző Rendszer összefüggéseinek nyomonkövetése
  • közreműködés a Magyarországot érintő vasúti árufuvarozási folyosók tevékenységeiben, az ezzel kapcsolatos ún. korridor információs dokumentumhoz való adatszolgáltatás, koordinációs feladatok elvégzése.

További információk a Link megjelenítése oldalon érhetők el.

A munkakör betöltéséhez követelmény:

  • felsőfokú műszaki, gazdasági vagy jogi végzettség;
  • minimum 2 év munkatapasztalat;
  • az angol nyelv legalább középszintű ismerete;
  • monotonitást is tűrő, precíz személyiség;
  • stressz-tűrő képesség, képesség a határidők betartására;
  • felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek (Word, Excel, Power Point stb.).

Előnyt jelent:

  • vasúti területen szerzett tapasztalat;
  • további idegen nyelv(ek) ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • professzionális munkakörnyezet

A jelentkezéshez szükséges önéletrajzot és motivációs levelet 2014. január 17-ig az alábbi címen lehet benyújtani.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő