www.cvonline.hu

Szabályozás és MSZF szakértő

  • A hirdetés 576 napja lejárt

FELHÍVÁS

 Az FGSZ Zrt.

Társasági Támogatás – Szabályozás és MSZF osztálya munkatársat keres
Szabályozás és MSZF szakértő munkakörbe.

Munkavégzés helye: Siófok

Feladatok:
  • Részt vesz az operatív belső szabályozások kialakításában és fejlesztésében, valamint elvégzi a kapcsolódó adminisztrációs tevékenységeket (közzététel, nyilvántartás, státuszjelentés készítése).
  • Közreműködik a fő Társaságirányítási dokumentumok elkészítésében (különös tekintettel a Döntési Hatásköri Listára).
  • Részt vesz a Társaság szervezetfejlesztési tevékenységében.
  • Közreműködik a Társaság integrált ügyviteli rendszerének kialakításában, eljárás rendjének kidolgozásában.
  • Működteti a Szabályozás és MSZF osztály elektronikus ügyfélszolgálatát.
  • Részt vesz az osztály tevékenységéhez kapcsolódó javaslatok, előterjesztések, döntés előkészítő anyagok kidolgozásában, különös tekintettel a szabályzatkészítés módszertanára, illetve az előterjesztések rendjére.

A munkakör betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú iskolai végzettség.
  • Középfokú angol nyelvismeret.
  • Microsoft Office magas szintű ismerete (pl. Excel makró programozás).
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély

Előnyt jelent:
  • Minőségirányítási rendszer belső felülvizsgáló képesítés.
  • Egyedi fejlesztésű vállalati programokban rendszer adminisztrátori tapasztalat.
  • Gáziparra vonatkozó nemzetközi és hazai jogszabályok ismerete.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 26.

Helyek Somogy
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő