www.cvonline.hu

Szabadúszó üzletkötő

  • A hirdetés 478 napja lejárt

Üzletkötőket keresünk partnercégünk gyöngyösi, jászberényi, hatvani, ceglédi, szolnoki, salgótarjáni és budapesti értékesítői csapatába.

Feladatok:

  • Saját időbeosztás szerint, leszűrt lista alapján, személyes ügyféltalálkozók lebonyolítása (a lakhelyhez közel, vagy akár országosan)
  • Igények felmérése és ajánlat helyben történő kidolgozása
  • Szerződéskötés és minimális adminisztráció

Elvárások:

  • Önállóság
  • Lelkesedés
  • Szorgalom
  • Tenni akarás
  • Értékesítői háttér, szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat előny
  • Saját személygépkocsi és jogosítvány megléte előny

Amit ajánlunk:

  • Havi kb. 300 000 Ft nettó bevétel
  • 100%-ban kötetlen munkaidő
  • Ingyenes marketing és szóróanyagok, névjegykártya
  • Ingyenes tréningek és képzések, folyamatos szakmai támogatás
  • Országos területen tevékenykedő szabadúszóként szállás és utazás költségtérítés

Pályázatát a "Jelentkezés" gombon keresztül várjuk.

Helyek Budapest
Nógrád
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó