www.cvonline.hu

Szabadidő-szervező, tábori koordinátor

  • A hirdetés 778 napja lejárt

A Meseközpont Alapítvány és a Meseközpont magánkezdeményezéssel alakult 2010-ben. Célunk az alapítás éve óta változatlan: gyermekvédelmi gondoskodásban élő gyerekeknek lelki támogatást, megerősítést, bátorítást és életviteli segítséget adni. A paloznaki Meseközpontban rendezett táborainkhoz keresünk gyerekszerető, lelkes munkatársat, az alábbi pozícióba:

Szabadidő-szervező – tábori koordinátor

Feladatok:

  • A programvezetők által készített tematikus szakmai programhoz kapcsolódva, a gyerekcsoportok korosztályának megfelelő szabadidős szakmai program készítése, tervezése és vezetése a táborokban.
  • A programvezetők munkájának segítése, és velük együttműködve az önkéntesek munkájának koordinálása a táborok idején.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Játékok, szabadidős tevékenységek (mozgás, kézműves, dramatikus játékok)széles skálájának ismerete, ezek vezetésére való készség-képesség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő, motiváló és szervező-készség
  • Minimum 5 év munkatapasztalat gyerekekkel
  • Táboroztatási, gyermek-felügyeleti tapasztalatok
  • Gyakorlat szabadidő szervezésben, tevékenységek vezetésében
  • Kreativitás
  • Empátia, türelem, nyitottság, pozitív életszemlélet, elfogadás, optimizmus, derűs, kiegyensúlyozott személyiség
  • Önálló munkavégzés, csapatmunkára alkalmasság
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

A pozíció betöltésénél előny, de nem feltétel:

  • pedagógus végzettség
  • Paloznakhoz közeli lakhely
  • angol vagy/és német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség egy, lendületes, professzionális csapatban
  • Jó ügyért dolgozni egy inspiráló, stabil hátterű szervezetben
  • Teljes munkaidős állás, három hónap próbaidő

Munkavégzés helye: Paloznak (Csopak mellett)

Jelentkezési határidő: 2015. április 15.

Munkakezdés időpontja: 2015. május 20.

Interjú időpont az előválogatott jelentkezők számára: április 23.

Magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét (maximum fél oldal terjedelemben) esetleges referenciáit az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Oktatás / Képzés
Alapítvány / Non-profit
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő