www.cvonline.hu

Szabadalmi ügyvivő jelölt

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.06.26.
Hirdetés azonosító: 940141

Pozíció leírása / Job description

Folyamatosan fejlődő, magas színvonalú ügyvédi szolgáltatásokat nyújtó partnerünk számára keresünk Szabadalmi ügyvivő jelöltet.

Feladatok:

- a szabadalmi iroda ügyfeleinek jogait iparjogvédelmi ügyekben érvényesíteni és a teljesítéshez hozzásegíteni
- iparjogvédelmi ügyekben megbízás vagy kirendelés alapján jogi képviseletet lát el az illetékes bíróságok és más hatóságok előtt
- beadványokat, szerződéseket és egyéb okiratok szerkesztése
- iparjogvédelmi ügyekben kutatások elvégezése, szakvélemény, tanácsadás

Elvárások:

- mérnöki vagy azzal egyenértékű természettudományi szakos egyetemi végzettség (mester szak)
- folyékony angol nyelvtudás (előny: német, francia)
- tanulási hajlandóság
- jó kommunikációs készség
- rugalmasság

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- fejlődési lehetőség
- hosszútávú karrierlehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a