www.cvonline.hu

SZABADALMI MÉRNÖK (járműipari termékek, fejlesztések)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 801380

Link megjelenítéseimages/editor/1290531875.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Szabadalmak megismerése, véleményezése
  • Szabadalmak előkészítése, gondozása
  • Támogatás és közreműködés szabadalmak menedzselésében
  • A cégcsoport termékeinek és fejlesztési szabványainak megismerése
  • Szoros együttműködés a fejlesztőrészlegekkel

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki (villamos/mechtronika) felsőfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat hasonló területen (Szabadalmi hivatal, szabadalom felelős)
  • Angol nyelvtudás.
  • Strukturált, önálló munkavégzés.
  • Koordinációs és szervező készség.

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZABADALMI MÉRNÖK (járműipari termékek, fejlesztések), Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: viktoria.ruff.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése