www.cvonline.hu
System support specialista
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.06.29.
Jelentkezési határidő: 2016.06.22.
Hirdetés azonosító: 1051299
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Autóipari profilú partnerünk saját csapatába keresünk új szakembert hosszú távra az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A cég verzió és követelménykezelő (ALM) rendszerének működtetése

  • Napi szintű rendszeradminisztráció ellátása, felhasználók támogatása (support)

  • Új funkciók implementálása és integrálása

  • Frissítések szerver oldali telepítése
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség(BSc vagy MSc)

  • Alapvető szoftverfejlesztési folyamatok ismerete

  • Verziókezelő rendszerek ismerete

  • Informatikában való jártasság és képesség kisebb tool-ok és script-ek megírására

  • Jó problémamegoldó, kiváló kommunikációs készségek és empátia

  • Erős középfokú angol nyelvtudás

  • Előnyök

    Amit ajánlunk

  • Egy átfogó betanítás keretében megtanulod a PTC Integrity rendszer fortélyait

  • Kellemes munkakörnyezet, jó csapat

  • Nemzetközi hátér

  • Szakmai fejlődési lehetőségek

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió