System és requirement mérnök - Veszprém (Referenciaszám: BV-2196)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.22.
Jelentkezési határidő: 2017.11.24.
Hirdetés azonosító: 1202626

Feladatok:

  • A különféle szenzorokhoz kapcsolódó vevői követelmények feldolgozása
  • A termékek műszaki tervdokumentációjának elkészítése
  • Kapcsolattartás, egyeztetés a vevőkkel és a fejlesztési központtal
  • A gyári projektek támogatása
  • Termelési és tesztelési specifikációk elkészítése
  • DFMEA elkészítése

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kreatív gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz munkavégzés

Előny:

  • Jó kommunikációs képesség
  • Műanyagfröccsöntés-ipari ismeretek
  • Mechatronikai ismeretek
  • Autóipari követelményrendszer ismerete
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Gazdaságilag biztos jövőkép, rugalmas munkaidő
  • Egészségmegőrző programok, környezetbarát szemléletmód
  • Nemzetközi mérnöki projektek, pezsgő vállalati élet

A munkavégzés helye: Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari termelővállalat veszprémi gyáregységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó BV-2196-os referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Elektronika / Telekommunikáció, Energetika / Villamosság, Mérnök / Műszaki
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű