www.cvonline.hu
System Architect
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.29.
Jelentkezési határidő: 2014.09.06.
Hirdetés azonosító: 797007
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi profilú partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Infrastruktúra fejlesztési stratégia kidolgozása, tervezése és minőségbiztosítása
  • Belső szabványok kialakítása
  • Külső és belső fejlesztések, valamint új rendszerek bevezetésének során a specifikációk véleményezése és megoldási javaslatok kidolgozása
  • IT auditok lebonyolításának támogatása, az előkészületek felülvizsgálata
  • Együttműködés az üzlet, valamint az informatika egyéb területeivel, akár nemzetközi szinten

Elvárások

  • Minimum 5 éves, nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Szerver oldali termékek és hálózati eszközök rendszermérnöki ismerete
  • Tapasztalat nagyvállalati infrastruktúra üzemeltetésében
  • Fejlesztési módszertanok ismerete
  • Folyamatok és rendszerek dokumentálásában jártasság
  • Auditok során szerzett jártasság
  • Erős analizáló és kreatív problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatást,
  • Dinamikus szervezetet,
  • Fiatalos, nemzetközi környezetet,
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőséget.

Kategória
IT / Informatika
Régió