www.cvonline.hu

System Architect

  • A hirdetés 1304 napja lejárt

Az International Personal Finance magyarországi tagvállalataként Társaságunk, a Provident Pénzügyi Zrt. 10 éve van jelen a magyar pénzügyi piacon, kiemelkedő szolgáltatást nyújtva ügyfeleinknek országszerte. Dinamikusan fejlődő társaságunk bővülő csapatába ezúton keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

Feladatok:

  • Infrastruktúra fejlesztési stratégia kidolgozása, tervezése és minőségbiztosítása a csoportszintű irányelvek betartásával
  • Belső szabványok kialakítása, dokumentálása, betartatása
  • A rendszerek üzemeltetésének és üzleti funkcióinak, kapcsolatainak és függőségeinek mélyreható ismerete
  • A külső és belső fejlesztések, valamint új rendszerek bevezetésének során a specifikációk véleményezése és megoldási javaslatok kidolgozása
  • Tranzíciós folyamat támogatása és minőségbiztosítása
  • IT auditok lebonyolításának támogatása, az előkészületek felülvizsgálata
  • Együttműködés az üzlet, valamint az informatika egyéb területeivel
  • Együttműködés a csoportszintű IT csapattal,
    nemzetközi projektekben a helyi igények képviselete

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 10 éves, nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat, amiből legalább 3 évet hasonló munkakörben töltött be
  • Auditok során szerzett jártasság
  • Microsoft szerver oldali termékek és hálózati eszközök rendszermérnöki ismerete
  • Hálózati topológiák és protokollok szakértői szintű ismerete
  • Tapasztalat nagyvállalati infrastruktúra üzemeltetésében
  • Fejlesztési módszertanok ismerete
  • Folyamatok és rendszerek dokumentálásában jártasság
  • Erős analizáló és kreatív problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban technikai és üzleti területen
  • Önálló, felelősségteljes, valamint projektcsapatban is hatékony munkavégzésre képes
  • Tapasztalat beszállítók és tenderek menedzselésében

A meghirdetett pozíció betöltőjének színvonalas munkahelyi környezetet, versenyképes jövedelmet és a pozíciónak megfelelő juttatásokat kínálunk.

Ha a fenti a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy önéletrajzát és motivációs levelét a pozíció megjelölésével küldje el az alábbi e-mail címre, vagy jelentkezni tud a lenti internetes oldalon keresztül.

Az IPF csoport tagjaként célunk, hogy kiváló munkatársainkkal, felelős hitelezőként, kiszámítható és átlátható pénzügyi megoldásokkal szolgáljuk ügyfeleink mindennapi igényeit, bővítve ezáltal a magyar háztartások lehetőségeit.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő