Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

System analyst

Feladatok:

OTP Bank is currently looking for a

 system analyst

Tasks

  • System analyst tasks of the operative datawarehouse and common customer master    database
  • Communication with the business, assessment and analysis of the business requirements
  • Designing interfaces
  • Coordination of the external developers
  • Coordination of the tests and go-live

Requirements

  • University IT or economic degree
  • Good English
  • Good written and oral communication skill
  • Self-employment
  • Work experience at the financial sector
  • Knowledge of RDBMS and SQL
  • Project experience, experience with software development

Advantages

  • PLSQL, Web service, Java knowledge
  • Data warehouse building experience
  • Work experience at a IT company

Application deadline: 19th of May 2015.

If you are interested in the above position, please click on the "Apply" button!

Akit keresünk:

Kategória IT / Informatika
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő