www.cvonline.hu

System Analyst (Rendszerelemző) (Sz11san)

  • A hirdetés 417 napja lejárt

System Analyst (Rendszerelemző)

Sz11san

Fejér megyei cég megbízásából keresünk System Analyst (Rendszermérnök) munkatársat.

Feladatok:

  • Oracle 11g adatbázis, Oracle EBS 11i rendszer, feladatütemező programok és interfészek működési és műszaki környezetének folyamatos fenntartása, védelmük biztosítása;
  • Az üzleti folyamatok során használt további alkalmazások megismerése és ismeretének elmélyítése;
  • A csapat többi tagjával közösen annak biztosítása, hogy alkalmazásaink a lehető legrövidebb állásidő mellett működjenek, a felhasználók támogatás iránti kérései időben teljesüljenek, és a szoftverhibák mielőbb rendeződjenek;
  • A karbantartások, a frissítések és az adatmigrációs munka megtervezése úgy, hogy az a lehető legkisebb mértékben zavarja a felhasználókat;
  • A projektekkel kapcsolatos igények egyeztetése a felhasználókkal, költség-haszon szempontú tanácsadás biztosításával.
Tapasztalat:
  • Felsőfokú informatikai vagy azzal egyenértékű tudást biztosító egyéb végzettség;
  • Az Oracle DB 11g rendszer, a feladatütemező programok, az Oracle EBS 11i rendszer és a Rapid Tools ismerete;
  • A szoftver- és hardvermegoldások, a rendszerek, illetve a termékek tervezésének, fejlesztésének és megvalósításának felügyelete terén szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóbeli és írásbeli egyaránt);
  • Utazási hajlandóság.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol