www.cvonline.hu

System Analyst Engineer / IT Specialista

  • A hirdetés 1288 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk világszerte több országban is folytat gyártó tevékenységes és piacvezető termékeket gyártanak.
Globális IT csapatukba keresünk 2 fő munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Rendszermérnöki feladatok és problémamegoldás - távoli számítógépen keresztül;
Gyökérokok feltárása a felhasználói oldalon (pl. operációs rendszer, applikációk);
A következő karbantartási feladatok ellátása: antivírus frissítés, failed encryption, client monitoring, installálás, stb.;
Új IT rendszerek és eszközök fejlesztése - a folyamatos fejlesztések miatt;
Új eszközök és hibaelhárítási illesztőprogramok telepítésében részvétel (távoli számítógép).

Követelmények:

IT végzettség (előny a felsőfokú);
System analyst tapasztalat, 1-5 év;
Windows XP, 7 és/vagy 8 ismeret;
Alapfokú programozási ismeret (pl. C#, C++, Java, LabView);
Alapfokú szerver és hálózati ismeretek;
Aktív angol nyelvtudás (használni kell a mindennapokban).

Előny:

Gyártó cégnél szerzett system engineer tapasztalat.

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés;
Cafeteria;
Bejárás támogatása.

Munkavégzés helye:

Budapest
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség -