www.cvonline.hu
System Administrator
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 924928
lejárt
FELADAT

A Deutsche Telekom vállalati ügyfeleket kiszolgáló részlegeként a T-Systems integrált megoldásokat kínál az üzleti világ és a társadalom közös jövőjének biztosítása céljából. Globális infrastruktúrájú adatközpontjain és hálózatain keresztül a T-Systems informatikai és kommunikációtechnológia (ICT) szolgáltatásokat nyújt multinacionális vállalatoknak és közintézményeknek.  Közel 46 000 munkavállaló dolgozik azon világszerte, hogy iparági tapasztalatát és az ICT innovációit ötvözve magas hozzáadott értékkel egészítse ki ügyfelei alapvető üzleti tevékenységét.

Az IT Services Hungary Kft. (ITSH) a T-Systems International 100 %-os tulajdonú magyar leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből vállalatunk az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít.

Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik szeretik a kihívásokat, és életük részeként végzik hivatásukat.

Let IT be your passion!

  • Meghatározott operációs rendszer mindennapi működtetését biztosítja
  • A rendszereket monitorozza, hiba észlelése esetén hibajegyet generál
  • A beérkező hibajegyet feldolgozza
  • Az incidenst/ jegyet beazonosítja, diagnosztizálja, kategorizálja, prioritásokat állapít meg
  • Felhasználói jogosultságokat ad
  • Ügyfél-specifikus eszközökkel és alkalmazásokkal kapcsolatos problémák megoldásában is közreműködik

  • Felsőfokú végzettség IT területen, vagy ezzel egyenértékű releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • TCP/IP modell architekturális szintű ismerete és értése
  • Apache 2.2, BEA Weblogic, ORACLE Glassfish, Microsoft IIS webszerverek és azok komponenseiben szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • Együttműködőkészség, ügyfélorientáltság

- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban
- Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
- Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Communications Specialist

HAYS Hungary Kft.

Your new company We are looking for a Communica...
Budapest

French Accounts Payable Specialist

Your new company Our partner is a really signif...
Budapest

Technical Specialist - Electrical Engineering

Job description:   o High voltage / low voltage...