www.cvonline.hu

System administrator

  • A hirdetés 810 napja lejárt

Nemzetközi tulajdonú, pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó, működési területén piacvezető társaság keres munkatársat:

Rendszergazda

munkakörben

A pozició leírása:

A betöltendő rendszergazdai munkakör közvetlenül az ügyvezető alá tartozik.  Feladata, hogy üzemeltesse  Magyarországon és Ausztriában lévő munkaállomásokat és szervereket. Tevékenységi körébe tartozik a napi kapcsolattartás és probléma megoldás a felhasználók felé, külsős cégekkel, szolgáltatókkal való kommunikáció. A felelősségi körébe tartozó, eszközök (kiszolgálók, PC-k, nyomtatók, hálózati berendezések) hardveres, szoftveres adminisztrációja.

Felelősségi körök

  • MS munkaállomások üzemeltetése
  • Hardver javítások (valamint eszközök szervízbe szállítása)
  • Digitális video rendszerek üzemeltetése
  • Windows szerver üzemeltetés (AD, MS SQL)
  • Felhasználó támogatás (helyszini és távfelügyelet)
  • VMWare alapú virtualizált rendszer kezelése
  • Jelentési rendszer kialakítása
  • CIO támogatása
  • Rendszeres és ad-hoc jellegű látogatások a fiókokban karbantartás céljából
  • Router és hálózati adminisztráció
  • Weboldal üzemeltetés

Elvárt készségek

  • MS rendszerüzemeltetői tapasztalat
  • SQL üzemeltetésben való jártasság
  • Hardver szervizes tapasztalat
  • Linux levelező rendszerben való jártasság
  • Virtualizációval kapcsolatos tapasztalatok
  • Digitális rögzítők ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Jó probléma megoldó készség és kreativitás
  • Önnálló felügyelet nélküli munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megfelelő adminisztrációs készség

Magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzokat a bérigény megjelölésével várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő