www.cvonline.hu
System Administrator (Windows) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 891174
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Microsoft Server 2003/2008 / 2008R2 / 2012 / 2012R2 telepítés,
  • Microsoft Server 2003/2008 / 2008R2 / 2012 / 2012R2 adminisztráció
  • Backup / Storage menedzsment
  • Frissítések ütemezése/telepítése
  • Antivirus, WSUS, virtualizáció (pl: VMWare, ESX, HyperV), Windows Cluster adminisztráció.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás (alapfokú német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Microsoft Server 2003/2008 / 2008R2 / 2012 / 2012R2 tapasztalatok
  • HyperV, Veritas Storage Foundation ismeretek
  • Windows Cluster adminisztráció előnyt jelent
  • Hálózati problémák megértése
  • Csapatszellem
  • Készenlétre való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82547

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen