www.cvonline.hu
System Administrator (Linux) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 879889
lejárt
FELADAT

  • Meghatározott operációs rendszer mindennapi működtetését biztosítja.
  • A beérkező hibajegyet feldolgozza.
  • Az incidenst/ jegyet beazonosítja, diagnosztizálja, kategorizálja, prioritásokat állapít meg.
  • A bonyolultabb problémákat továbbítja a támogatás következő szintjének.
  • A szerződésben rögzített elvárt szolgáltatási szinteket betartja.
  • A hibajegyet lezárja.
  • Nagyobb önállósággal dolgozik, több jogosultsággal és tudással rendelkezik a problémák megoldásához.
  • Ügyfél-specifikus eszközökkel és alkalmazásokkal kapcsolatos problémák megoldásában is közreműködik.
  • A problémák túlnyomó többségét megoldja, csak a speciális szaktudást igénylő problémákat eszkalálja a következő szintnek vagy helyi partnernek.
  • Tudását munkatársaival megosztja.
  • Rendszer-dokumentációk készítése

  • Főiskola/egyetem, vagy releváns szakmai tapasztalat IT területen belül
  • Legalább 2 év szerver operációs szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (alapfokú német nyelvismeret előnyt jelent)
  • ESX és a különböző Linux rendszerek vállalati környezetében szerzett tapasztalat: Red Hat Enterprise Linux (4-6), SUSE Linux 9-11
  • Hálózatkiépítési illetve különböző klaszterek ( Veritas , a Red Hat , stb . ), virtualizációs technológiák ( VMWare ESX , KVM , stb . ), és storage menedzsment ( SAN , NAS) ismeretek
  • Rutin scripting ismeretek (shell , Perl , PHP, stb.)
  • További ismeretek más Unix platformokon (HP - UX, Solaris , AIX , stb. ) , German és ITIL előnyt jelent
  • Ügyeletre és a szokásos patching tevékenységekre való készség, hajlandóság

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82214

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
NGENA Backbone Operator (Debrecen)

End-to-end operation of the NGENA backbone en...
Debrecen

Network Service Configuration Specialist (Debrecen)

Service Creation Preparing router configurati...
Debrecen

Német nyelvi képzés munkalehetőséggel (Debrecen)

Állást keresel, de van még mit csiszolni a né...
Debrecen