www.cvonline.hu
System Administrator (Linux) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 879889
lejárt
FELADAT

  • Meghatározott operációs rendszer mindennapi működtetését biztosítja.
  • A beérkező hibajegyet feldolgozza.
  • Az incidenst/ jegyet beazonosítja, diagnosztizálja, kategorizálja, prioritásokat állapít meg.
  • A bonyolultabb problémákat továbbítja a támogatás következő szintjének.
  • A szerződésben rögzített elvárt szolgáltatási szinteket betartja.
  • A hibajegyet lezárja.
  • Nagyobb önállósággal dolgozik, több jogosultsággal és tudással rendelkezik a problémák megoldásához.
  • Ügyfél-specifikus eszközökkel és alkalmazásokkal kapcsolatos problémák megoldásában is közreműködik.
  • A problémák túlnyomó többségét megoldja, csak a speciális szaktudást igénylő problémákat eszkalálja a következő szintnek vagy helyi partnernek.
  • Tudását munkatársaival megosztja.
  • Rendszer-dokumentációk készítése

  • Főiskola/egyetem, vagy releváns szakmai tapasztalat IT területen belül
  • Legalább 2 év szerver operációs szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (alapfokú német nyelvismeret előnyt jelent)
  • ESX és a különböző Linux rendszerek vállalati környezetében szerzett tapasztalat: Red Hat Enterprise Linux (4-6), SUSE Linux 9-11
  • Hálózatkiépítési illetve különböző klaszterek ( Veritas , a Red Hat , stb . ), virtualizációs technológiák ( VMWare ESX , KVM , stb . ), és storage menedzsment ( SAN , NAS) ismeretek
  • Rutin scripting ismeretek (shell , Perl , PHP, stb.)
  • További ismeretek más Unix platformokon (HP - UX, Solaris , AIX , stb. ) , German és ITIL előnyt jelent
  • Ügyeletre és a szokásos patching tevékenységekre való készség, hajlandóság

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82214

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
C# developer

Trenkwalder Kft

We are looking for experienced C# developers on...
Hajdú-Bihar

Software Developer (DevOps)

We are looking for experienced Software develop...
Hajdú-Bihar

Exact Solutions Kft.

Location:DebrecenResponsibilities:Receives a hi...
Debrecen