www.cvonline.hu
System administrator (Infrastruktur) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.17.
Hirdetés azonosító: 836948
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Production Systems harmadik szintű támogatása
  • Új hardverek és operációs rendszerek tesztelése
  • Komplex changek lebonyolításának támogatása
  • Szkriptek írása a mindennapi üzemeltetéshez
  • Szkriptelés ügyfélmegoldások automatizálása   érdekében, szerverüzemeltetői környezetben
  • Felsőfokú végzettség vagy releváns szakmai   tapasztalat
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • 1-3 év tapasztalat hasonló pozícióban
  • Routerek, switchek és tűzfalak alapvető ismerete
  • Rendszerek, menedzsment eszközök és programozási   ismeretek (pl. Perl, Shell)
  • Oracle adatbázis alapismeretek
  • UNIX operációs rendszerek mély ismerete (pl. Oracle   Solaris, Linux)
  • IT-hardver alapismeretek harmadik szintű támogatáshoz   (IT diagnozisok)

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Rendszerek, menedzsment eszközök és programozási ismeretek (pl. Perl, Shell)
  • UNIX operációs rendszerek mély ismerete (pl. Oracle Solaris, Linux)
  • IT-hardver alapismeretek harmadik szintű támogatáshoz (IT diagnozisok)

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a   nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Jelentkezés   módja

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 81355

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió