www.cvonline.hu
System Administrator (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 994607
lejárt
FELADAT
  • Microsoft Windows Server 2008/2008R2/2012/2012R2 installation
  • Microsoft Windows 2008/2008R2/2012/2012R2 administration
  • Backup/Storage management
  • Scheduling/installing updates
  • Antivirus, WSUS, SCCM
  • Virtualisation (for example: VMWare, ESX, HyperV)
  • Windows Cluster administration
  • Server Hardware maintenance: HP, Dell, Fujitsu
PROFIL
  • Fluent English
  • Microsoft Windows Server 2008/2008R2/2012/2012R2 experience
  • HyperV, Veritas Storage Foundation knowledge
  • Good understanding of networks
  • Windows Cluster administration is an advantage
  • German skills are also advantageous
  • Teamwork
  • Readiness for on-call and patching duty
  • Good communication skills
  • Adaptability
  • Reliability
  • Flexibility
  • Professional approach toward issues effecting customer
  • Microsoft Windows Server 2003/2008/2008R2/2012/2012R2 experience,
  • HyperV
  • Veritas Storage Foundation knowledge

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
Pályakezdő PL/SQL alkalmazás fejlesztő

NI Hungary Kft.

Főbb feladatok és hatáskör  Részvétel...
Debrecen

Fejlesztő gyakornok

Főbb feladatok és hatáskör  Részvétel nemzet...
Debrecen

UI Fejlesztő

Feladatok Részvétel Web projektek UI fejlesz...
Debrecen