www.cvonline.hu
System Administrator (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 821834
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Genesys megoldásra épülő call routing rendszerek támogatása

 - Az ügyfelek Genesys rendszerét alkotó komponensek (pl.: szerverek) állapotának ellenőrzése

 - Rendszeradminisztrációs feladatok ellátása

 - Az ügyfelek által jelzett és a monitorozás során észlelet hibák elemzése, elhárítása, adott esetben előzetes analízis után továbbítása a megfelelő megoldó csoportnak. Ilyenek pl.   hívásirányítással, bejelentkezéssel, bizonyos beállításokkal kapcsolatos problémák.

 - Karbantartási feladatok ellátása (firmware upgrade, hot fixek, patchek kezelése)

 - Az egyes megoldó csoportok támogatása.

 - Kapcsolattartás a német kollégákkal, ügyféllel, rendszermérnökökkel és technikai telefonkonferenciákon való aktív részvétel.

 - A visszatérő hibák analizálása, a kiváltó ok megtalálása és megoldása a probléma kezelés folyamat keretein belül.

 - Az egyes incidensek, problémák megoldásának dokumentálása és felvitele az ismert hibák adatbázisába   (BestGuide).

 - Rendszerleíró dokumentációk készítése, karbantartása.

 - Projektekben és változáskezelésben való részvétel. Pl. régi rendszer leépítése, új rendszer kiépítése, szoftver release váltások.

 - A presales támogatása új potenciális
  üzleteknél felmerülő technikai kérdések tisztázásában.

 - Kollégák szakmai továbbképzése, a megszerzett ismeretek megosztása.

Elvárások

 - Felsőfokú informatikai végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat

- Tárgyalóképes német nyelvismeret

- Linux alapismertek

- Hálózati alapismeretek

- Jó analizáló és problémamegoldó képesség

 - Utazási hajlandóság

 - Csapatszellem

 - Készenlét ellátására való hajlandóság

Előnyt jelent:

 - Telekommunikációs és contact center ismeretek

 - Genesys területen szerzett legalább egy éves releváns szakmai tapasztalat

 - Középfokú angol nyelvtudás

 - ITIL V3 ismertek

 - Incident-, Change-, Problem- és Configurationmanagement folyamatok ismerte

 - Monitorozó rendszerek ismerete (pl.: Nagios, Icinga, Tivoli)

 - Genesys Framework 8 ismerete

 - Genesys Routing and Solution Reporting 8.1 ismerete

 - Genesys certifikáció

 - Linux operációs rendszer alapos ismeret

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81009

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen