www.cvonline.hu
System Administrator (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 908297
lejárt
FELADAT

Cégünkről

A Deutsche Telekom vállalati ügyfeleket kiszolgáló részlegeként a T-Systems integrált megoldásokat kínál az üzleti világ és a társadalom közös jövőjének biztosítása céljából. Globális infrastruktúrájú adatközpontjain és hálózatain keresztül a T-Systems informatikai és kommunikációtechnológia (ICT) szolgáltatásokat nyújt multinacionális vállalatoknak és közintézményeknek. Közel 46 000 munkavállaló dolgozik azon világszerte, hogy iparági tapasztalatát és az ICT innovációit ötvözve magas hozzáadott értékkel egészítse ki ügyfelei alapvető üzleti tevékenységét.

Az IT Services Hungary Kft. (ITSH) a T-Systems Enterprise 100 %-os tulajdonú magyar leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből vállalatunk az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít.

Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik szeretik a kihívásokat, és életük részeként végzik hivatásukat.

Let IT be your passion!

Feladatok:

VMWare es/vagy T-Systems cloud platfromon futó linux, windows (és solaris) alapú tesztrendszerek üzemeltetése (OS, alkalmazásszerver, DB).

Elvárások

Személyiség:

  • felelősségteljes munkavégzés,
  • rugalmas, agilis hozzáállás,
  • komplex folyamatok precíz végrehajtásának képessége,
  • tanulási hajlandóság, képesség,
  • csapatban való munkavégzés képessége.

Szükséges ismeretek:

  • Unix/Linux vagy Windows Server vagy ESXi/VMware vSphere adminisztrátori ismerete,
  • kommunikációképes angol és német nyelvismeret (német min erős középfok).

Előny:

  • Windows AD ismerete,
  • Citrix üzemeltetési gyakorlat,
  • Nagios ismerete,
  • Scriptelési, fejlesztési ismeretek (wmi, powershell, shell scripting),
  • Üzemeltetési tapasztalat,
  • Koordinációs készség / OPM tapasztalat.

Amit ajánlunk
• Fiatal és barátságos csapat
• Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
• Rugalmas munkaidő
• Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió