www.cvonline.hu

Symfony2/PHP backend fejlesztő

  • A hirdetés 263 napja lejárt

Internetes fejlesztés területén működő, a leginnovatívabb technikát használó, hazai és nemzetközi ügyfelekkel is rendelkező megbízónk számára keresünk

Link megjelenítése

kollégát lendületes, fiatalos csapatunkba, budapesti irodájukba.

Feladatok:
  • Weboldalak és webalkalmazások programozása Symfony2/PHP5 alatt
  • Modulok tervezése, kivitelezése és dokumentálása
  • Új technológiák kiválasztásában való közreműködés
  • Kutatás-fejlesztési projektekben való részvétel
Elvárások:
  • Symfony2/PHP5 programozást felsőfokon, kiemelkedő OOP tapasztalattal
  • SQL eljárásokat írni az alapoktól a tárolt eljárásokig
  • MVC fejlesztői szemléletben gondolkodni
  • Elosztott forráskód verziókövetőket rutinosan használni
  • Középszinten a szakmai angolt használni

Előny:

  • Ha van tapasztalod Symfony 1.4.x keretrendszerrel
  • Ha van rutinod Propel használatában
  • Ha mondanak valamit az OOP Solid és Clean Code szavak
  • Ha terveztél és fejlesztettél már nagy terhelhetőségű weboldalt
  • Ha tudsz és külön kérés nélkül is szoktál kódot optimalizálni
  • Ha nem jelent gondot a JavaScript programozás jQuery vagy más framework felett
  • Ha van tapasztalatod a mobil alkalmazásfejlesztésben
  • Ha nem okoz fejtörést a Linux shell
Juttatások:
  • Lendületes, fiatal, profi csapatot és tudást
  • Változatos projekteket, amiben megtalálod a szakmai kihívást és a fejlődést egyaránt
  • Versenyképes fizetést és fejlődési lehetőséget, tehetséggondozást

Ha a leírás felkeltette az érdeklődésed és megfelelsz elvárásoknak, akkor önéletrajzodat Szemán Zoltán várja a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -