www.cvonline.hu

Symfony fejlesztő

  • A hirdetés 750 napja lejárt

Profi vagy Symfony 2-ben és szívesen dolgoznál kihívást jelentő, egyedi keretrendszerek tervezésén és fejlesztésén? Akkor Téged keresünk!

Kik vagyunk?

Egy webdesign-nal és online fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, genfi központú cég vagyunk, és ezuttal magyarországi csapatunkat szeretnénk tehetséges szakemberekkel bővíteni. Ha szeretnél minket jobban megismerni, korábbi munkáinkat megtekintheted weboldalunkon: Link megjelenítése

PHP fejlesztő (Symfony 2 ismerettel)

Mik lesznek a főbb feladataid?

  • Elsősorban egyedi rendszerek fejlesztése symfony 2 keretrendszerrel
  • Részt veszel majd ezen rendszerek tervezésében is
  • Valamint a meglévő rendszerek karbantartása is a feladataid közé fog tartozni

Mit várunk el Tőled?

  • Magabiztos php és MySQL tudást, alapvető HTML/CSS ismereteket
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalatot Symfony 2 keretrendszerben
  • Ismerj verziókövető rendszert
  • Ne ijedj meg a Javascript-től sem
  • Biztos angol nyelvtudás levelezésben és szakmai anyagok megértésében
  • Légy teljesítmény centrikus és terhelhető
  • Tudj tervezni időben is
  • Érdeklődj az új megoldások és technológiák iránt

Előnyt jelent, ha:

  • Van Linux felhasználói ismereted
  • Rendelkezel unit-testing, TDD gyakorlattal
  • Van MongoDB használatában szerzett tapasztalatod
  • Jártas vagy social és egyéb webservice-ek használatában
  • Naprakész vagy frontend technológiák terén is

Amit kínálunk:

  • Igazi kihívást jelentő külföldi projektekben tapasztalatszerzési lehetőséget
  • Rugalmas munkaidőt esetenkénti home office lehetőséggel
  • Fiatal csapatot, barátságos és vidám légkört a Mechwart liget sarkán

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzod bérigényed megjelölésével az alább e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő