www.cvonline.hu

Swedish/Dutch Accounts Payable

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.24.
Jelentkezési határidő: 2015.01.04.

Pozíció leírása / Job description

Are you interested in possibility to grow and develop yourself in the field of Finance?
Do you speak Dutch or Swedish language?

For our client, multinational company, we are looking for motivated and ambitious candidates, who are ready to experience a real multinational environment

Feladatok:

The prospective candidate will work as a member of the AP accounts payable team and support AP activities for a particular country/countries.

Elvárások:

- Fluent knowledge of English and Dutch or Swedish
language
- Interest in the field of Finance
- Good Communication skills
- Fresh graduates are welcomed

Amit kínálunk:

- The chance to work in a dynamic, vibing, real multicultural
organization
- Growing company with stable background
- Excellent career opportunities as the company has a strong
internal rotating system
- Horizontal or vertical job rotation possible, including
different Finance processes and practices

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -