www.cvonline.hu

SW tesztmérnök, tesztautomatizáló C# nyelven (B36swt)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XI. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Magyarország vezető szoftverháza keres világszínvonalú projektekre, fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatába SW tesztmérnök, tesztautomatizáló kollégákat.

Pozíció azonosító: B36swt

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok:

  • Tesztesetek készítése
  • Tesztautomatizálás C# nyelven
  • Csapat teszttevékenységének fejlesztése
  • Intenzív kapcsolat magyar és külföldi kollégákkal
  • Code review-kon való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Teszt és tesztmódszertani ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Csapatmunkára való elkötelezettség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés
  • C# nyelv ismerete

Előny:

  • Microsoft Team Foundation Server ismerete
  • Logikus és strukturált gondolkodás
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Helyek XI. kerület
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű