www.cvonline.hu

SW quality mérnök

  • A hirdetés 124 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk Magyarország egyik legnagyobb mérnök fejlesztő központját működteti Veszprémben.  Bővülés céljából keresünk mérnököket a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Beágyazott szoftverfejlesztési és tesztelési tevékenységhez kapcsolódó minőségbiztosítási
feladatok teljeskörű ellátása;
Szoftver minőségbiztosítási folyamatok, valamint eszközök és alkalmazások kialakítása,
fejlesztése és oktatása;
A folyamatok működésének és betartásának nyomonkövetése, ellenőrzése,
vonatkozó dokumentációk készítése;
Nemzetközi környezetben történő munkavégzés.

Követelmények:

Informatikus mérnök / villamosmérnök / programtervező matematikus/ programozó matematikus végzettség;
Aktív angol nyelvtudás;
Szoftverfejlesztési folyamatok és eszközök ismerete.

Előny:

SW fejlesztési / SWtesztelési tapasztalat;
C/C++ programnyelv ismerete;
Minőségbiztosítási szakmérnöki végzettség;
Autóipari szabványok ismerete.

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Tréningek, érdekes feladatok, külföldi utak lehetősége.
Mindemellett motiváló bérezés, cafeteria, bónusz-rendszer van + idővel letelepedési támogatás.

Ideális pályázó:

Dinamikus, kiváló kommunikációs képességgel rendelkezik és egyaránt tud/szeret csapatban és önállóan is dolgozni (szituációtól függően);
Elsősorban SW fejlesztés területén van tapasztalata és nagyon motiválja egy quality-s pozíció.

Helyek Székesfehérvár
Veszprém
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség