www.cvonline.hu

SW Project Manager /mérnök/

  • A hirdetés 388 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Piacvezető és innovatív termékeket fejlesztő vállalat részére keresünk projektes tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

SW fejlesztési projektek teljeskörű összefogása;
Projekt terv készítése, határidők betartása, megbeszélések összehívása, problémák eszkalálása - amennyiben szükséges;
Adott esetben vevői és beszállítói kapcsolattartás;
Leányvállalatok fejlesztő- és tesztközpontjaival kapcsolattartás (nemzetközi környezet);
Termék tesztelési folyamatának lekövetése;
A fentiek teljeskörű dokumentálása.

Követelmények:

Mérnöki végzettség
Projektes tapasztalat (juniorabb és seniorabb tapasztalattal is várunk pályázókat)
Villamosmérnöki, mechatronikai mérnöki végzettség VAGY elektronikai gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
Autóipari múlt nagy előny
Aktív angol nyelvtudás (külföldi kollégák, felettes és vevők/beszállítók miatt)

Munkavégzés helye:

Veszprém, Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Két lépéssel a jövő előtt járó termékek és technológiák, innovatív csapat
Motiváló bérezési és cafeteria rendszer + bónusz + prémium + adott esetben letelepedési támogatás
Különböző céges juttatások (pl. sportolási lehetőség)
Valódi nemzetközi munkakörnyezet
Impozáns munkahelyi környezet
Fejlődési és tanulási lehetőség

Helyek Székesfehérvár
Veszprém
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Senior embedded developer

Exact Solutions Kft.

Our partnerWe are looking for a team player int...
Budapest

AR Subject Matter Expert

Trenkwalder Kft

We are looking for new colleague for our multin...
Budapest

Gépszerelő

Magas színvonalú talajművelő és növényápoló gép...
Csongrád, Csongrád