www.cvonline.hu

SW Engineer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.10.01.
Jelentkezési határidő: 2016.10.14.
Hirdetés azonosító: 1066954
lejárt

SW Engineer

Beágyazott szoftverfejlesztő mérnököt keresünk nemzetközileg ismert és világszerte elismert, innovatív partnerünkhöz. Feladatod a jelen ipar egyik legelőremutatóbb és talán legmeghatározóbb autóelektronikai projectjében, a cég budapesti fejlesztőközpontjában multinacionális környezetben integrált rendszerek és vezérlőegységek fejlesztése lenne.

A feladataid:
- Szoftverfunkciók analizálása, specifikálása
- Kód analízis, optimalizálás
- Modul- és rendszerkövetelmények analizálása, specifikálása
- Beágyazott mikrokontrolleres vezérlőegységek szoftverkomponenseinek fejlesztése
- Szoftverkomponensek tervezése és implementálása ANSI-C-ben (16 illetve 32 bites mikrokontrolleres környezetben)

Az elvárások:
- IT területen szerzett felsőfokú végzettség
- Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat
- ANSI-C programozási nyelv ismerete
- Kiemelkedő problémamegoldó készség
- Magabiztos, beszélt angol vagy német nyelvtudás

Ami előny:
- Autóiparban szerzett tapasztalat
- CAN, LIN protokoll ismerete
- Clearcase, Doors vagy Real-time OS rendszerismeret

Amit ajánlanak:
- Innovatív csapat
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Támogatás a folyamatos szakmai és személyes fejlődésben
- Ingyenes nyelvtanulás

 Amennyiben érdeklődsz, és adekvátnak érzed tudásod, várjuk jelentkezésed önéletrajzod feltöltésével a honlapunkra ( Link megjelenítése )