www.cvonline.hu

Svéd/norvég nyelven beszélő junior könyvelő munkatárs

  • A hirdetés 689 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Feladatok:
  • Külföldi partnerek szállítói számláinak könyvelése
  • Elhatárolások, leírások könyvelése
  • Függő tételek rendezése
  • Utazási költségek könyvelése
  • Számviteli számlák egyeztetése
  • Analitika zárása
  • Kapcsolattartás különböző országokban működő vállalatokkal, bankokkal
  • Kimutatások, riportok készítése
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Folyékony svéd vagy norvég nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Pontosság, önállóság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Oracle-ismeret előnyt jelent
Amit partnercégünk kínál:
  • Sikerorientált, lendületes és motivált csapat
  • Karrierlehetőség egy biztos alapokkal rendelkező pénzügyi központban
  • Versenyképes fizetés, juttatások
  • Emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális nemzetközi vállalati környezet
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Helyek Székesfehérvár
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő