www.cvonline.hu
SVC tesztmérnök (PJ3468)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.28.
Jelentkezési határidő: 2016.10.05.
Hirdetés azonosító: 919257
lejárt

Pest megyei, piacvezető nemzetközi partnercégünk számára keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Tesztmérnök (PJ3468)

Feladatok:
- Szoftverhez és hardverhez köthető tesztelési, hibakeresési és fejlesztési feladatok széles köre

- Hibakeresés teszt szkriptekben, helyi rendszerek testreszabása, a tesztelés fejlesztése a szkriptek frissítésével
- Már meglévő automatizált tesztelés fejlesztése
- A teszteredmények riportjainak felhasználása az automatizált eszközök fejlesztéséhez
- Új teszt szkriptek és eszközök fejlesztése
- A tesztelést és automatizálást támogató, meglévő webes eszközök és adatbázisok karbantartása és javítása
- Új hardverek telepítése, üzembe helyezése
- Hardveres hibakeresés, javítások eszközlése

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség mérnöki/IT területen
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Perl vagy PHP tapasztalat (min. 1 év)

- Szerverüzemeltetési tapasztalat előnyt jelent
- SQL funkciók ismerete előnyt jelent

Amit partnerünk kínál:
- Dinamikusan növekvő, piacvezető multinacionális vállalat által biztosított stabil háttér
- Kiváló belső tréningek
- Szakmai előrelépési lehetőség
- Karrierlehetőségek (nemzetközi szinten is)

Munkavégzés helye: Észak-Pest megye

Jelentkezés: Kérjük, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ3468) megjelölésével küldje el Katona Krisztián részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Regisztrációs szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.