www.cvonline.hu

SÜTŐIPARI ÜZEMVEZETŐ

  • A hirdetés 468 napja lejárt

Élelmiszeripari cég SÜTŐIPARI ÜZEMVEZETŐT keres új ágazat beindítására

Feladatok:

  • az üzem és a munkavállalók teljes körű felelősséggel való vezetése
  • tervezési-, szervezési teendők ellátása
  • aktív részvétel a termékek fejlesztésében, elkészítésében
  • kapcsolattartás partnerekkel és a hatóságokkal
  • adminisztratív feladatok (létszámtervezés, költségtervek)

Elvárások:

  • középfokú, élelmiszeripari végzettség
  • termelési, üzemvezetői gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • biztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • rugalmasság, terhelhetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével az alább megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő