www.cvonline.hu

Sütőipari Üzemvezető

  • A hirdetés 562 napja lejárt

Magyar tulajdonnal induló, fagyasztott pékárut és cukrásztermékeket előállító üzem

munkatársat keres budapesti székhelyére.

Feladatok:

  • az üzem technológiai és kivitelezési tervezésében való aktív közreműködés
  • a működtetés fázisában az üzem hatékony működési feltételeinek tervezése / szervezése (erőforrások optimális felhasználása)
  • az üzem működésének ellenőrzése
  • az üzem folyamatos termelésének biztosítása a kapacitás kihasználtság, az előállítandó mennyiség határidőre történő legyártása és a kiszállítás minőségbiztosítási előírások betartásával
  • kiemelt figyelemmel kísérni a költségek alakulását és javaslatot tenni a mindenkori optimalizálásra
  • gondoskodni a dolgozók beosztásáról, irányításáról, betanításáról

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (élelmiszeripari előnyben)
  • termelésirányítói tapasztalat üzemvezetőként vagy csoportvezetőként
  • erős vezetői készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő juttatatási csomag
  • szakmai fejlődési és karrierlehetőség
  • kiváló csapatszellem

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő