www.cvonline.hu

SÜTŐIPARI SEGÉDMUNKÁS (6712)

  • A hirdetés 864 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízópartnere számára megbízható munkatársakat keresünk – az alábbi munkakörbe:
Sütőipari segédmunkás Kisbér

Feladatok:
•kemencébe be-, és kipakolás
•tészta formálás
•késztermék összekészítés, hőkezelés, csomagolás
•késztermék komissiózás

Elvárások:
•alap ( 8 általános iskolai végzettség) vagy középfokú végzettség
•többműszakos munkarend vállalása

Munkaidő:
•2 műszakos munkarend (6-14-ig, 22-06-ig)

Munkavégzés helye:
•Kisbér (Sütőipari cégnél)

Amit kínálunk:
•Bejárás biztosítása (Kisbér 25km vonzáskörzetéből)
•Versenyképes jövedelem

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal.

Érdeklődni:
Pannon-Work iroda
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/776-3200; 70/3820-0926