www.cvonline.hu

Supporter (Veszprém)

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1024559

Vezető szerepet betöltő villamosmotor gyártó partenercegünk, mely csúcstechnológiájú meghajtók gyártásával és fejlesztésével minőséget, rugalmasságot, gyorsaságot kínál az ipar legkülönbözőbb területein több, mint 300 főt foglalkoztató, folyamatosan bővülő, veszprémi termelőüzemébe munkatársakat keresünk.
Feladatok:

  • Minőségi és mennyiségi termelés biztosítása
  • Határidős megrendelések irányítása
  • Gépek beállítása, eszközök javítása, technikai problémák megoldása
  • Részleghez tartozó csoport irányítása, személyügyi feladatok ellátása
  • Napi kapcsolattartás a svájci anyavállalattal

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3-4 éves szakmai (termelési-csoportvezetői) tapasztalat
  • Középszintű német nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, problémamegoldó képesség, önállóság
  • Jó kommunikációs képesség

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Cafetéria
  • Betanulás lehetősége a svájci anyacégnél
  • Multinacionális környezet
  • Fejlődési lehetőség

Nyelv:
  • Német

  • Jelentkezés: az alábbi email címre küldött magyar és német önéletrajzzal, a megpályázott munkakör (Supporter) tárgy mezőben történő feltüntetésévél. Érdeklődni : +36 70 450-8743

Munkavégzés helye:
  • Veszprém

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Veszprém