www.cvonline.hu

Support

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1191597

Cégünk 3D nyomtatók gyártásával és foglalkozik. Budapest IV. kerületi irodánkba keresünk munkatársat munkakörbe
Feladatok:

  • Bejövő és kimenő postai küldemények ügyintézése
  • Rendelések kezelése
  • Csomagfeladások adminisztratív ügyintézése
  • Raktárkészlet kezelése
  • Partnerrendelések kezelése / Partnerek bevitele a rendszerbe / Egyeztetés
  • Webshop kezelés (Készlethez megfelelően termékek Eltávolítása / Engedélyezése)
  • ERP, vállaltirányítási rendszer kezelése (ODOO ismerete előny)
  • Számlázás, bejövő fizetések követése, megrendelések véglegesítése
  • EKÁER ügyek intézése
  • Egyéb adminisztratív és napi ad-hoc feladatok ellátása

Elvárások:
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pozitív, türelmes és kitartó, proaktív hozzáállás

Juttatások:
  • Munkavégzés: teljes munkaidő, heti 40 óra
  • Fitalos, jó csapat
  • Versenyképes, jövedelem.

Nyelv:
  • Angol

  • Jelentkezését a megadott e-mail címen várjuk!