www.cvonline.hu

Support / Terméktámogatási menedzser

  • A hirdetés 1088 napja lejárt

Intelligens képfeldolgozási szoftveren alapuló biztonság- és közlekedéstechnikai informatikai eszközöket gyártó és értékesítő cégünk support csapatába terméktámogatási menedzser munkatársat keres.

Tevékenység:

  • Mesterséges intelligenciával rendelkező képfeldolgozó berendezések terméktámogatása,
  • Külföldi rendszerintegrátor klienseink számára műszaki támogatás / tanácsadás / oktatás nyújtása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Programozási alapismeretek
  • Önállóság, rugalmasság, mobilitás
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Linux ismerete
  • Programozási tapasztalat
  • Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Nemzetközi tapasztalatszerzés
  • Kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Fényképpel ellátott önéletrajzot várunk „support” megjelöléssel az alábbi e-mailcímre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő