www.cvonline.hu

Support Specialist - INT/6/24

  • A hirdetés 446 napja lejárt

A dinamikusan fejlődő és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, szoftverfejlesztést  és informatikai háttérszolgáltatást nyújtó partnerünk részére keresünk hosszú távra support specialist kollégákat!

A munkakör betöltésének célja a kiterjedt nemzetközi szolgáltató hálózat informatikai

hátterének zökkenőmentes biztostása!

Feladatok:

  • Helpdesk rendszer bejelentéseinek kezelése több országot érintő nemzetközi hálózatban
    • Jira ticket rendszerben történő munkavégzés
    • Az igények tartalmi megoldása, ha szükséges azok eszkalálása
    • Alkalmazás üzemeltetési feladatok ellátása
      • Frissítések telepítése
      • Interfész hibák telepítése
      • Infrastruktúra üzemeltetési feladatok ellátása
        • Linux Debian és Redhat szerverek üzemeltetése
        • Scriptek írása (Perl, SQL, PHP nyelven)
        • Lokális kapcsolattartó munkatársak támogatása

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nyitottság új szakmai ismeretek befogadására
  • Minimum fél év releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Linux szerverüzemeltetési ismeretek
  • Hálózati ismeretek

Előnyök:

  • PHP programozási ismeretek
  • SQL ismeretek (PostgreSQL, MySQL)
  • A feltételekben szereplő bármely rendszerrel kapcsolatos minősítés, vizsga

Amit kínálnak:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacképes juttatási csomag

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát (bérigény feltüntetésével) a E-mail cím megjelenítése levelezési címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol