www.cvonline.hu

Support Specialist - INT/6/24

  • A hirdetés 350 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégát a következő szakterületre:

Support Specialist/Software vagy Hardware Support

Feladatok:

·       Helpdesk rendszer bejelentéseinek kezelése több országot érintő nemzetközi hálózatban

·       Jira ticket rendszerben történő munkavégzés

·       Az igények tartalmi megoldása, ha szükséges azok eszkalálása

·       Alkalmazás üzemeltetési feladatok ellátása

·       Frissítések telepítése

·       Interfész hibák telepítése

·       Infrastruktúra üzemeltetési feladatok ellátása

·       Linux Debian és Redhat szerverek üzemeltetése

·       Scriptek írása (Perl, SQL, PHP nyelven)

·       Lokális kapcsolattartó munkatársak támogatása

Elvárás

·       Jó kommunikációs készség

·       Önálló munkavégzés

·       Nyitottság új szakmai ismeretek befogadására

·       Hardware support: minimum fél év releváns szakmai tapasztalat

·       Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

·       Linux szerver üzemeltetési ismeretek

·       Hálózati ismeretek

Értékelt kvalitások

·       PHP programozási ismeretek

·       SQL ismeretek (PostgreSQL, MySQL)

·       A feltételekben szereplő bármely rendszerrel kapcsolatos minősítés, vizsga

Amit nyújtunk

·       Hosszú távú munkalehetőség

·       Támogató munkakörnyezet

·       Szakmai fejlődési lehetőség

·       Szakmai és nyelvi képzések

·       Piacképes juttatási csomag

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát a jelentkezes.budapest@intsolution.hu címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő