www.cvonline.hu

Support SD tanácsadó

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1094254
lejárt

Partnerünk a magyar és nemzetközi számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozik. Üzleti partnereik között magyar középvállalati szektor, mind a multinacionális cégek képviselői megtalálhatóak. Ügyfélkörünk bővítéséhez és magas szintű kiszolgálásához keresünk új partnert senior SAP SD Support Tanácsadó feladatok ellátására.

Feladatok:

  • SAP SD modul támogatása meglévő ügyfelek számára
  • Kapcsolattartás a kulcsfelhasználókkal
  • Az üzleti változtatási igények felmérése, specifikálása, megvalósítása
  • Kapcsolattartás ABAP fejlesztővel
  • Projektekben való részvétel
  • Üzleti lehetőségek feltárása
  • Oktatások megtartása

Elvárások:

  • Senior SAP SD tudás, különös tekintettel árazás és előlegkezelés funkciókra
  • Minimum 4 év szakmai tapasztalat SAP SD területen
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Alkalmankénti vidéki és külföldi út vállalása

Amit kínálunk:

  • Kreatív, családias munkahelyi környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkakeretek, szabad, alkotó csapat
  • Versenyképes juttatási csomag

Kategória
IT / Informatika