www.cvonline.hu

Support SD tanácsadó

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1086914
lejárt

Partnerünk a magyar és nemzetközi számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozik. Üzleti partnereik között magyar középvállalati szektor több iparága megtalálható. Meglévő ügyfeleink magas szintű kiszolgálásához keresünk új partnert SD tanácsadó feladatok ellátására.

Feladatok:

  • SD modul támogatása meglévő ügyfeleknél
  • Változáskérelmek kezelése
  • SD modul bevezetése új ügyfelek számára

Elvárások:

  • Senior SD tudás, különös tekintettel az árazás és előlegkezelés funkciókra
  • 10 év tapasztalat
  • Stabil angol nyelvtudás elengedhetetlen feltétele a feladatkor betöltésének
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Alkalmanként vidéki vagy külföldi út vállalása
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Magas szintű szaktudással és tapasztalattal rendelkező csapat
  • Kreatív, inspiráló munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Remote munkavégzés lehetősége

Amennyiben az állásajánlat felkeltette az érdeklődését Link megjelenítése egy perc alatt és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát vagy küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
IT / Informatika