www.cvonline.hu

Support munkatárs

  • A hirdetés 1063 napja lejárt

Vezető informatikai cég keres budapesti irodájába

 Support munkatársat

 többműszakos pozícióba.

Feladat

  • Hiba bejelentések fogadása és rögzítése
  • Első szintű hibaelhárítás (diagnosztika)
  • Hibaelhárítási munkák kiosztása a karbantartók számára
  • Kapcsolattartás a megrendelővel
  • A hibajegykezelő rendszer kezelése
  • A cég által telepített rendszerek monitorozása
  • Működési statisztikák készítése

Elvárás

  • Műszaki vagy informatikai területen szerzett végzettség
  • Informatikai ismeretek (Windows és/vagy Linux)
  • IP eszközök (pl. kamerák) beállításában szerzett ismeretek
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség, ügyfélorientált beállítottság
  • Többműszakos és hétvégi munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes irodai környezet
  • Felelősségteljes munkakör

Fényképpel ellátott önéletrajzot várunk „support munkatárs” megjelöléssel az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Villanyszerelő

Trenkwalder Kft

Festékek előállításával és forgalmazásával fogl...
Budapest

Operátor

Mezőlaki Partnercégünk részére munkatársakat ke...
Veszprém, Veszprém

Betanított összeszerelő / operátor

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. munk...