www.cvonline.hu

SUPPORT MUNKATÁRS

  • A hirdetés 341 napja lejárt

Szoftverfejlesztő cég keres távközlésben jártas support munkatársat.

Szakmai elvárások:

  • Távközlés területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • CRM vagy ERP vagy billing rendszerismeret
  • Min. 1 év Support-os munkavégzési tapasztalat
  • Tapasztalat új termék bevezetésében vagy informatikai projekt bevezetés támogatásában

Nyelvismeret:

  • Magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban

A munkavégzéssel kapcsolatos elvárások:

  • Precíz munkavégzés
  • Kreativitás a hibakeresésben
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás
  • HotLine 2-3 vállalása
  • Linux/Unix ismeret előny
  • SQL legalább középszintű ismerete előny (PostgreSQL/Oracle)

Végzettség:

  • érettségi, de szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség előny (informatikai, műszaki)

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezését az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator