Support Analyst - spanyol nyelvtudással - diploma nem feltétel!

  • A hirdetés 1113 napja lejárt

Munkalehetőség friss diplomás IT szakembereknek!
Megbízónk egy magas színvonalú globális üzleti és IT szolgáltatásokat nyújtó tanácsadó cég
, akik évek óta jelentős szerepet töltenek be mind az európai, mind pedig a tengeren túli piacon. Céljuk, hogy ügyfeleik elégedettségére és bizalmára alapozva hosszú távú együttműködést alakítsanak ki partnereikkel. Professzionális budapesti csapatukba most új munkatársakat keresünk Help Desk – Technical Support területre,

SPANYOL NYELVTUDÁSÚ SUPPORT ANALYST

pozícióba.
Friss diplomások előnyben!

Feladatok:

  • IT támogatás nyújtása spanyol nyelven beszélő végfelhasználóknak telefonon és e-mailben egyaránt – kapcsolattartás az ügyféllel spanyol nyelven;
  • Felmerülő IT problémák elhárítása – főként Windows, FTP, NET és XML felhasználóknak;
  • Hibajegyek felvétele és követése a megoldásig;
  • Problémák analizálása, szükség esetén allokálása.
Elvárások:
  • Folyékony spanyol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent;
  • Windows, FTP, NET és XML ismeretek;
  • Releváns területen szerzett végzettség, vagy a fenti területen megszerzett elméleti ismeretek;
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására;
  • Proaktivitás, motivált személyiség;
  • Igényes munkavégzés, részletekre való odafigyelés;
  • Ügyfélorientált szemlélet és viselkedés.
Amit megbízónk kínál:
  • Pozíció egy dinamikusan fejlődő, elismert cégnél;
  • Lehetőség a fejlődésre, új ismeretek elsajátítására;
  • Modern és barátságos munkakörnyezet;
  • Kihívásokkal teli, változatos munkavégzés;
  • Magas alapbér, vonzó kompenzációs csomag!
További információk:
  • Munkavégzés helye: II. kerültet, Budapest

Amennyiben szeretne egy dinamikus és folyamatosan fejlődő professzionális IT tanácsadó cég csapatába tartozni, jelentkezzen magyar illetve angol nyelvű önéletrajza elküldésével!

JobArena Humán Szolgáltató Kft.
9022 Győr, Czuczor Gergely u. 26.
E-mail cím megjelenítése
Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő