www.cvonline.hu

Supply Service Team Leader

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.05.14.
Hirdetés azonosító: 874767

Nemzetközi FMCG területen tevékenykedő Partnerünk részére keresünk Supply Service Csoportvezető munkatársat Budapestre.

Feladatok:

- Belföldi illetve nemzetközi disztribúció hatékony megszervezése
- Árukészlet beszerzése megfelelő időben és mennyiségben
- Vevői kapcsolattartás

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (előny: logisztikai)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
- Minimum 1 év vezetői tapasztalat
- Vevőközpontúság, szervezettség, jó stressztűrő képesség
- Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Felelősségteljes munkakör
- Nemzetközi hangulat
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján