www.cvonline.hu

Supply Planning Agent Job Description

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1108935
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Jelenleg egy szigetszentmiklósi telephelyű partnercégünk számára keresünk diák munkatársakat.

Partnercégünk a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén. Termékeikkel és rendszereikkel az energiamenedzsment és villamosenergia-elosztás, az ipari folyamatok irányítástechnikája és automatizálása, az épületautomatizálás és biztonság, a kritikus energiaellátás és hűtés, az installációs rendszerek és vezérlés területén nyújtanak megoldásokat.

Feladatok:

  • Works with the required expertise and care in line with the relevant rules, policies and instructions given by the direct manager
  • Responsible to define and update the supply and stock management parameters.
  • Insure needs / resources balance (MRP) for components, sub-assemblies and finished products by managing the customer’s needs and the replenishment backlog.
  • Analyze On Time Delivery lost lines and takes actions to improve the result.
  • Ensure products availabilities by taking actions to solve backorders and shortages.
  • Manages needed contact, conf call with the suppliers.
  • Manages mailbox and answer e-mails.
  • Direct communication with other departments.
  • Keeps under control inventory level and obsolete.
  • Manages re-balance or return shipments and follow-up.

Elvárások:

  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó analitikus képességek
  • MS Excel/Access/SQL/SAP felhaszáló szintű ismerete
  • Kommunikációs angol nyelvtudás
  • Heti 3 nap vállalása

Munkaidő: Hétfő-Péntek között heti 3 nap vállalása 8 órában  (8:00-16.30)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges busz Szigetszentmiklósra
  • Fiatalos környezet

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően, vagy az alábbi elérhetőségeim egyikén (Galajda Henrietta): telefonszám: +36-70/452-3183; e-mail: E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!