www.cvonline.hu

Supply chain tervezési menedzser

  • A hirdetés 947 napja lejárt

Multinacionális megbízó cégünk folyamatosan bővülő csapatába keres tapasztalattal rendelkező:

Supply chain tervezési menedzsert.

Fő feladatok/Felelősségi körök:

  • A termelés tervezési rendszer egészének működtetése
  • Ellenőrzi és irányítja a termeléstervezésben közreműködő szervezeti elemeket
  • Előzetes és aktuális rendelések készítése, különbségek feltárása és a megoldási lehetőségek aktualizálása
  • A késztermékek készletszintjének ellenőrzése, az ügyfelekkel kötött megállapodásoknak megfeleltetése, a készletszint legalacsonyabb szinten tartásának figyelembevételével
  • Az anyagáramlás folyamatosságának és minőségének biztosítása
  • Termelési tervek teljesülésének nyomon követése integrált vállalatirányítási rendszerben, különbségek tisztázása
  • Keresleti és kínálati tervek folyamatos frissítése
  • Emberi erőforrás és gépi kapacitástervezés (MPS)
  • Ügyfélkockázatok csökkentése

Képzettség/Követelmények

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség: közgazdaságtan/külkereskedelem/logisztika
  • 5+ év menedzseri tapasztalat supply chain pozícióban
  • Supply chain technikák és ERP rendszer magas szintű ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás, német előny

Személyes elvárások

  • Fejlesztési projektek felülvizsgálatának és vezetésének képessége
  • Menedzsment tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • Proaktív, megbízható, alkalmazkodó, rugalmas,
  • Rendszer- és folyamatorientált
  • Képes folyamatos terhelés alatt is dolgozni

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el angol és magyar önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Zala
Vas
Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő