www.cvonline.hu

Supply chain specialist

  • A hirdetés 300 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

SUPPLY CHAIN SPECIALIST

Feladatok:
• A vállalat külső és belső anyagáramlási folyamatainak fejlesztése
• A helyi felelősségi körbe tartozó beszerzési projektek vezetése, illetve nemzetközi projektek számára döntést előkészítő támogatás nyújtása
• Piacelemzés, potenciális beszállítók keresése, beszerzési forrásokra vonatkozó döntések előkészítése
• Beszállítók versenyeztetése, árajánlatkérések lebonyolítása, tárgyalások vezetése
• Beszállítók értékelése, fejlesztése
• Időközönként felmerülő jelentések összeállítása
• Intézkedések kezdeményezése a készletszintek meghatározására, a hatékonyabb anyagáramlás biztosítása érdekében
• Aktív részvétel az éves és folyamatos leltárban, az eredmények ellenőrzése, az eltérések elemzése és intézkedések kezdeményezése

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség (műszaki vagy gazdasági területen)
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)
• Legalább 5 év beszerzési területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
• Külkereskedelemmel, szállítmányozással és a beszerzési területtel kapcsolatos jogszabályok naprakész ismerete
• Raktározási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
• Egyedülálló technológia megismerése
• Nemzetközi projektekben történő aktív részvétel
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye:
• Székesfehérvár

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Elvárt nyelvtudás Angol