www.cvonline.hu

Supply Chain Specialist / Beszállítói Lánc Specialista

  • A hirdetés 726 napja lejárt

Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres

Supply Chain Specialist /

Beszállítói Lánc Specialista

munkatársat komáromi telephelyére

Fő feladatok:

  • Kapcsolattartás külső és belső beszállítókkal, szállítmányozókkal, gyártási egységgel, vállalat üzleti egységeivel, anyaggazdászokkal, műszaki szakértőkkel
  • Készletgazdálkodás, új beszállítói vonal kialakítása
  • Ellátási lánccal kapcsolatos adatok napra készen tartása, monitorozása
  • Hatékony szállítmányozás megtervezése
  • Az ellátási lánc vezetés támogatása a legjobb gyakorlatok kifejlesztése és bevezetése céljából
  • Ár- és költségelemzések és egyéb riportok összeállítása, az eredmények elemzése
  • Megtakarítási és folyamatfejlesztési lehetőségek meghatározása az aktuális költségek felüvizsgálata mellett
  • Teljesítménymutatók felülvizsgálata, szolgáltatások javítására javaslattétel
  • Részvétel beszállítói auditokon

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan logisztikai területen)
  • Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Legalább  három év logisztikai, beszerzési, tervezési területen szerzett tapasztalat
  • Beszállítói auditok lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • MS Office ismerete és használata elegedhetetlen
  • Megbízhatóság, elemzőkészség
  • Erős tárgyalási és project menedzsment készségek
  • Több területet átfogó munkavégzés képessége
  • Fő teljesítménymutatók meghatározásában és mérésében szerzett tapasztalat

Előny:

  • Lengyel, cseh, vagy szlovák nyelvismeret
  • Papír alapú csomagolástechnikai területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát – a pozíció megnevezésével - a z alábbi e-mail címre. Kísérőlevelében kérjük, jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát.

Helyek Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol